Ahşap Duvar Paneli Modelleri ve Fiyatları

Ahşap duvar paneli modelleri mekanlara sıcaklık katan ürünler arasındadır. Evlerden mağaza ve kafelere kadar geniş bir alanda tercih edilen bu paneller, farklı renk ve dokularıyla dikkat çekiyor.

Aralık 13, 2023 - 11:25
Şubat 12, 2024 - 13:09
 0  18
Ahşap Duvar Paneli Modelleri ve Fiyatları

Ahşap duvar paneli modelleri mekanlara sıcaklık katan ürünler arasında yer alıyor. Evlerden mağaza ve kafelere kadar geniş bir alanda tercih edilen bu paneller, farklı renk ve dokularıyla dikkat çekmekte. Ağaç kabuğu desenlerden eskitme görünümlü tasarımlara kadar geniş bir model seçeneği mevcut. Peki bu ürünlerin modellerini ve fiyatlarını merak ediyor musunuz?

Doğal Ahşap Desenli Duvar Panelleri

Ahşap duvar paneli modelleri denince akla ilk gelen tasarımlardan biri doğal ahşap desenleridir. Bu paneller, doğal ahşabın dokusunu ve estetiğini taklit eden desenleriyle dikkat çekmekte. Özellikle meşe, ceviz ve akçaağaç gibi farklı ağaç türlerinin dokuları bu duvar panellerinde hayat buluyor. 

Ahşap kaplama panel modelleri dayanıklı yapılarıyla dış cephelerde de mükemmel bir tercih. Bu paneller kolay kolay kırılmıyor. Ve dayanıklı yapılarıyla da uzun süreli bir kullanım sağlıyor. Üstelik bu panellerin montajı da kolay. Aynı zamanda sıcaklık, nem, rüzgar gibi dış etkenlerden de etkilenmiyor. Ahşap duvar paneli modelleri arasında bu ürünleri bu açıdan rahatlıkla kullanmanız mümkün.

Doğal ahşap desenli duvar panel modelleri iç mekan dekorasyonunda modern ve rustik tarzları bir araya getiriyor. Siz de bu panelleri mekanınıza derinlik katmak için tercih edebilirsiniz. Ancak ahşap duvar panel fiyatları ürünün modeline ve özelliklerine göre değişmekte. En doğru ve güncel fiyat bilgisi almak için markaların online satış sitesini inceleyebilirsiniz.

Eskitme Görünümlü Duvar Panelleri 

Ahşap duvar paneli modelleri arasından eskitme görünümlü duvar panelleri mekana nostaljik bir hava katmakta. Eskitme efektiyle oluşturulan bu paneller özellikle vintage ev tarzı sevenler için ideal bir dekoratif duvar panelidir. Eskitme görünümlü duvar panelleri genellikle çeşitli boyutlarda ve farklı ahşap türleriyle sunulmakta. Bu kaplamalar kolay kurulumları sayesinde birkaç adımda mekanın havasını değiştiriyor.

Bu duvar panellerinin her biri farklı detaylara ve dokulara sahip. Genellikle çeşitli tekniklerle işlenerek özel olarak tasarlanıyorlar. Özellikle bu modeller ahşabın doğal yaşlanma sürecini yansıtan çatlak desenleriyle dikkat çekiyor. Ahşap duvar paneli modelleri arasında bu ürünlerdeki görünüm yaşanmışlık hissi veriyor. Aynı zamanda da modern bir tarzı yansıtıyor.

Siz de modern iç mekan tasarımlarınızda eskitme ahşap görünümlü duvar panelini tercih ederek mekanınıza nostaljik bir dokunuş katabilirsiniz. Fakat eskitme görünümlü duvar panel fiyatları da ürün modeline ve özelliklerine göre değişiklik göstermekte. Nitekim panelin özellikleri ve kalite standartları fiyat konusunda belirleyicidir. Ürünlerin güncel fiyat bilgisini satış kanalıyla iletişime geçerek öğrenebilirsiniz. 

Ağaç Kabuğu Desenli Duvar Panelleri

Ağaç kabuğu desenli duvar panelleri iç mekanlara doğal bir hava katar. Bu paneller ağaç kabuklarının dokusunu yansıtarak kullanıldıkları alanlara rustik bir şıklık getirir. Üstelik odak veya genel duvar kaplamaları için ideal ürünler arasında yer alır. Mekanınızda ağaç kabuğu desenli duvar paneli kullanarak farklı odak noktaları oluşturmanız mümkün. 

Ahşap duvar paneli modelleri arasında bu ürünler özellikle modern ve rustik iç mekan tasarımlarında sıkça tercih edilmekte. Bu bağlamda Europanel markası geniş bir ürün yelpazesine sahip. Markanın duvar kaplamaları doğal görünümleriyle ev veya iş yerlerinin atmosferini anında değiştirmekte. Nitekim bu paneller doğal ağaç kabuğunun dokusunu yansıttığı için mekanlara doğallık ve zariflik katar. 

Dış Cephe Ahşap Panelleri

Dış mekan dekorasyonlarında vazgeçilmez kaplamalardan biri dış cephe ahşap panelleridir. Ahşap duvar paneli modelleri arasında bu paneller, modern bir dokuyu temsil eder. Esnek yapıları sayesinde geniş bir açı aralığında uygulamayı kolaylaştırır. Dış cephe kaplama panelleri nem, ısı, rüzgar, yağmur ve UV ışınlarına karşı dirençlidir. Ayrıca ateşi körüklemeyen bir özelliğe sahiptir. 

Ahşap dış cephe kaplama panelleri duvara ekstra statik bir ağırlık bindirmez. Bu sayede panel arkasına tabela, ışıklandırma gibi dekor ürünlerini kolayca asma imkanı sunar. Üstelik bu paneller yüzlerce renk ve model alternatifi sunar. Bakteri, haşere ve rutubet barındırmayan bu panelleri dört mevsimde de kullanabilirsiniz. Bu nedenle ahşap duvar paneli modelleri arasında bu ürünler en çok dış mekan tasarımlarında tercih edilmekte. 

Dış cephe kaplamaları 3D ışıklandırma kullanıldığında mekana doğal ve görsel zenginlik katar. Ayrıca büyük projeler için özel tasarım geliştirme imkanına sahiptir. Bu panellerin en önemli özelliği ise sağlığa zararlı etken maddeler içermemesidir. Ve tabii dış cephe ahşap panel fiyatları da model, ebat, marka ve piyasa koşullarına göre değişmekte.

Ahşap Duvar Panellerinde En Uygun Fiyatlar Europanel Covering’de!

İç ve dış mekan dekorasyonunuzda kullanabileceğiniz ahşap duvar paneli modelleri hakkında faydalı bilgiler paylaştık. Estetik ve dayanıklılığı bir araya getiren bu paneller, mekanlara şıklık katarken fiyatlarıyla da dikkat çekiyor. Sektörün lider oyuncularından Europanel Covering uygun fiyatlı ahşap duvar panel modelleriyle geniş bir kullanıcı kitlesine hitap etmekte. Online satış sitesi europanelcovering.com adresini ziyaret ederek siz de bu fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

Bu İçeriğe Tepkiniz Nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

EXENONLINE E-ticaret danışmanlığı olarak 360 derece dijital pazarlama çözümlerimiz ve SEO çalışmalarımızla işletmenizin başarı eksenini oluşturuyoruz.