Baby Shower Partisi İçin Hediye Önerileri

Baby shower partisi anne adaylarının doğuma kısa bir süre kala düzenledikleri kutlamaya verilen isimdir. Böyle bir partiye katılacaksanız baby shower hediye önerileri arıyor olabilirsiniz. Bu yazımızda konuya ilişkin birkaç öneride bulunacağız. 

Kasım 13, 2023 - 09:56
Şubat 12, 2024 - 13:07
 0  15
Baby Shower Partisi İçin Hediye Önerileri

Baby shower partisi anne adaylarının doğuma kısa bir süre kala düzenledikleri kutlamaya verilen isimdir. Bu etkinliğin en önemli parçalarından biri parti hediyeleridir. Bu hediyeler sayesinde partiler güzel bir anıya dönüşür. Anne adayının doğum öncesi stresi azalır. Böyle bir partiye katılacaksanız baby shower hediye önerileri arıyor olabilirsiniz. Bu yazımızda konuya ilişkin birkaç öneride bulunacağız. 

Yenidoğan Kıyafetleri

Baby shower hediye önerileri içinde ilk sırayı annelerin en çok ihtiyaç duyduğu kıyafetlere veriyoruz. Yeni doğan bebekler sık sık üzerlerini kirletir. Bu yüzden kıyafetlerini sık sık değiştirmek gerekir. Dolayısıyla zıbın, tulum gibi günlük ve sürekli giyecekleri kıyafetler iyi birer hediye seçeneğidir. 

Bununla birlikte bebekler belli bir aya ve yaşa kadar çok hızlı gelişim gösterir. Hızlı büyüdükleri için kıyafetleri de doğal olarak çabucak küçülür. Bu sebeple günlük kıyafetlerle birlikte farklı aylar için ileride giyebilecekleri bedenlerdeki giysileri de hediye olarak alabilirsiniz.

Emzik ve Biberon

Biberonlar ve emzikler bir annenin bebeğini büyütürken en çok ihtiyaç duyduğu ürünler arasındadır. Haliyle bu ürünleri de baby shower hediye önerileri arasında sayabiliriz. Bebeğin ağız yapısına uygun başlıklara sahip biberonlar anneye oldukça yardımcı olacaktır. Aynı şekilde gerekli niteliklere sahip emzikler de annenin bebeğe bakım sürecini kolaylaştırır. Hem işlevsel hem de her zevke hitap eden emzik ve biberon modellerini farklı satış kanallarından temin edebilirsiniz.

İlk Adım Ayakkabısı

Büyümekte olan bir bebeğin en özel anlarından biri ilk adımlarını attığı zamandır. Yürümeye başladığında adımlarını desteklemek ve güzel bir hatıra bırakmak istemez misiniz? O halde baby shower hediye önerileri arasında ilk adım ayakkabıları tam aradığınız şey. Bebeğin cinsiyetine uygun modellerden zevkinize göre seçim yapabilirsiniz. Hem ayak sağlığı için ideal hem de hoş görünümlü bir hediye seçeneği için ilk adım ayakkabılarını tercih edebilirsiniz. 

Kiraz Çekirdeği Kesesi

Anneleri bebekler hakkında en çok zorlayan meselelerden biri de gaz sorunudur. Durum böyle olunca baby shower hediye önerileri listemize bu soruna çare olacak bir ürün de eklemek istedik; kiraz çekirdeği kesesi. Bu ürün kiraz çekirdeği torbası veya yastığı olarak da bilinmekte.

Keseyi mikrodalga fırında ısıtıp bebeğinize masaj yapmak için kullandığınızda, gazın sebep olduğu huzursuzluk büyük ölçüde gidecektir. Bu özelliği ile anneleri oldukça mutlu eden bu ürünleri de baby shower için hediye fikirleri arasında değerlendirebilirsiniz. 

Hoş Geldin Çikolata ve Şekerlemeleri

Baby shower hediye önerileri arasında en tatlı olanı şüphesiz ikramlık çikolata ve şekerlemelerdir. Bu ürünler misafirler için hoş bir karşılama ve lezzetli bir atıştırmalık olacaktır. Bebeğin cinsiyetine göre farklı temalar ve süsleme seçenekleriyle sütlü veya bitter çikolata kutuları piyasada kolayca bulabileceğiniz çikolata çeşitleri arasında. 

Çikolataların yanı sıra farklı şekerlemelerden oluşan bir kutu da iyi bir hediye önerisi olabilir. Örneğin dantel plastik saksılar, tüller ve seçeceğiniz şeker türleriyle bir şekerleme kutusu hazırlayabilirsiniz. Böylelikle hediyenize kendi el emeğinizi de katmış olursunuz. 

Balon ve Hastane Odası Dekoru

Ailenin yeni üyesi dünyaya gelirken hastane odasını ve evi süslemek de bu heyecanın bir parçası. Bu eğlenceli görevi ben üstleneyim diyorsanız tercihinizi kutlama malzemelerinden yana kullanabilirsiniz. Örneğin balon çeşitlerini, dekor ve süsleri de baby shower hediye önerileri arasında değerlendirebilirsiniz. Hastane odasını balonlarla, tulum ve fiyonk figürlü folyo balon çeşitleriyle süsleyebilirsiniz. Ayrıca şeffaf balon kutuları, tavan süsleri, balon stantları da süsleme yapabileceğiniz malzemelerdendir. 

Baby Shower Partileri İçin KidsPartim Fırsatları! 

Baby shower için hediyelik önerilerimizden bahsettik. Peki hastane odanızı ve evinizi süslemek ve hediyelik ürün siparişi vermek için hangi adresi tercih edeceğinize karar verdiniz mi? Bursa merkezli KidsPartim, baby shower ve diğer tüm partileriniz için aradığınız kutlama malzemelerine tek kanaldan erişim imkanı sağlıyor. 

Online satış sitesi kidspartim.com adresinde hediyelik ürünler kategorisinde birbirinden güzel seçenekleri bulabilirsiniz. Baby shower temalı süsler, mom to be taçları, şekerleme ve çikolatalar ile çok daha fazlası KidsPartim fırsatlarıyla sizleri bekliyor.

Bu İçeriğe Tepkiniz Nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

EXENONLINE E-ticaret danışmanlığı olarak 360 derece dijital pazarlama çözümlerimiz ve SEO çalışmalarımızla işletmenizin başarı eksenini oluşturuyoruz.