Balon Çubuğu Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Balonlar partilerimizin ve kutlamalarımızın en eğlenceli ve en sevilen unsurlarıdır. Balonlarla parti dekorasyonuna farklı bir hava katmanın en güzel yollarından biri balon çubuklarıdır.

Ekim 6, 2023 - 09:37
Şubat 12, 2024 - 13:43
 0  9
Balon Çubuğu Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Balonlar parti ve kutlamalarımızın en eğlenceli ve en sevdiğimiz öğeleridir. Gerek çocukların keyifli anlar geçirmesinde gerekse parti süslemelerinde önemli bir rol oynarlar. Parti dekorasyonuna balonlarla farklı bir hava katmanın en iyi yollarından biri balon çubuklarıdır. Peki bu ürünlerle daha önce hiç karşılaştınız mı? Bu yazımızda balon çubuğu hakkında bilmeniz gereken konuları kısaca ele aldık. 

Balon Çubuğu Kısaca Nedir?

Balon çubuğu en temelde balonlarla farklı dizilimler oluşturup hoş bir görüntü elde etmeyi sağlayan özel bir aparattır. Bu çubukların farklı türleri vardır. Nitekim bu çubuklar tekli olabileceği gibi çoklu demet şeklinde merkez bir tutucuya bağlanan çubuklardan da meydana gelebilir. Bunların her birini parti dekorasyonu oluşturmak, kutlama mekanını süslemek ya da eğlenmek için kullanabilirsiniz.

Balon Çubuğu Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır?

Balon çubuğu en temelde balonları sabitlemeyi ve rahatça taşımayı sağlar. Farklı balonlarla çeşitli kombinasyonlar ve parti dekorları yaratmanıza olanak tanır. Böylelikle kutlamanın yapılacağı mekanı süslemek için farklı alternatifler sunar. Peki bu aparatlar nasıl kullanılır?

Öncelikle dilediğiniz balonu seçip orta büyüklüğe ulaşıncaya kadar şişirin. Ardından düğüm atıp ağzını kapatın. Bu kısmı aparatın çıkıntılarına geçirerek sabitleyin. Böylelikle sabitlenen balonla birlikte balon çubuğunu rahatça kullanabilirsiniz. Balon aksesuarları arasında bu ürünler hem kolay bir kullanım imkanı sunar hem de şık bir görüntü yaratır. 

Balon Çubuğu Türleri

Genel olarak baktığımızda balon çubukları iki çeşittir. Bunlardan ilki, balonu elde rahatça tutmak için tek başına kullanıma uygun standart çubuklardır. İkincisi ise balon çubuklarının bir araya gelmesiyle oluşan balon stantlarıdır. 

Tekli çubuklardan meydana gelen stantların 5’li, 7’li, 9’lu farklı çeşitleri mevcuttur. Adedin yanı sıra kırmızı, mavi, mor gibi farklı renklerde de balon çubuğu setlerine ulaşmak mümkün. Bu ürünler için tekli alım yapabileceğiniz gibi toplu alım yolunu da tercih edebilirsiniz. 

Balon Çubuklarıyla Parti Dekorasyonu

Balon çubuklarını parti dekorasyonu içinde kolayca kullanmanız mümkün. Bu çubuklarla sabitlediğiniz balonları demet haline getirerek daha yoğun bir görünüm de elde edebilirsiniz. Veya çubuklardan dikey bir stant oluşturabilirsiniz. Böylece hem mekanın zemininde hem de masa gibi düz yüzeylerde güzel bir parti dekoru oluşur. 

Dikey çubuklarla oluşturacağınız dekorlar için başka bir önerimiz daha var. Bu ürünleri fotoğraf karelerinize dahil ederek özel günlerinize dair hoş bir anı yaratabilirsiniz. Hatta bu ürünleri hediye olarak da değerlendirebilirsiniz. Tekli çubuklara taktığınız balonlar davetlerdeki çocuklar için eğlenceli bir hediye alternatifidir. 

Balon Aksesuarları

Balon çubukları hakkında faydalı bilgiler paylaştığımız bu yazımızı küçük bir hatırlatmayla tamamlamak istiyoruz. Parti malzemeleri arasında balon çubuğu gibi farklı pek çok alternatif mevcut. Nitekim balon çubukları ve çubuklardan oluşan stantlar, tüyler, simler ve pullar gibi balon süsleme malzemeleri geniş bir çeşitliliğe sahip. Bu ürünleri tek bir kanaldan temin etmek isterseniz kidspartim.com sitesi üzerinden sipariş verebilirsiniz. Bursa’nın Nilüfer ilçesinde hizmet veren KidsPartim’in perakende satış mağazasını da ziyaret edebilirsiniz. 

Bu İçeriğe Tepkiniz Nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

EXENONLINE E-ticaret danışmanlığı olarak 360 derece dijital pazarlama çözümlerimiz ve SEO çalışmalarımızla işletmenizin başarı eksenini oluşturuyoruz.