En Trend Bambu Avize Modelleri

Ekolojik malzemelerin üretimde kullanımı her geçen gün artıyor. Özellikle doğal malzemelerden üretilen dekoratif ürünler her geçen gün daha fazla ilgi görüyor.

Eylül 26, 2023 - 09:51
Şubat 12, 2024 - 13:38
 0  49
En Trend Bambu Avize Modelleri

Ekolojik malzemelerin üretimde kullanımı her geçen gün artıyor. Özellikle doğal malzemelerden üretilen dekoratif ürünler her geçen gün daha fazla ilgi görüyor. Rattan, muz kabuğu, deniz sazlığı ve bambu aydınlatma ürünlerini birçok yerde daha sık görüyoruz. Peki son yılların en trend bambu avize modellerini merak ediyor musunuz? Bu yazımızda hem ev dekorasyonunda hem de mekan aydınlatmasında en çok tercih edilen bambu avizelerden kısaca bahsedeceğiz.

Doğal Bambu Avize

Doğal malzemelerden üretilen bambu avizeler son yılların en ilgi çekici avize modellerinden biridir. Her mekana uyum sağlayabilecek bir avize çeşidinin olması bu ürünlere olan ilgiyi arttırmaktadır. Bambu avizeleri doğal renklerde ya da farklı renklerde tercih edebilirsiniz. Bu avizeler son yıllarda daha çok mutfak dekorasyonunda tercih edilse de aslında tüm yaşam alanlarına uygundur.

Bambu Avize Seti

En trend bambu avizelerden bir diğeri de set halindeki avizelerdir. Nitekim bambu avizeler tekli olabildiği gibi birden fazla avizeden oluşan takım şeklinde de olabiliyor. Ortamda ihtiyacınız olan ışık miktarına göre 2 ya da 3’lü bambu avize takımlarından birini tercih edebilirsiniz. Böylece hem mekandaki ışık miktarı hem de estetik değer artar. Bu sayede yaşam ve çalışma alanlarınız daha canlı hale gelir.

Kumaş Bambu Avize

Bambu iplik olarak üretilebildiği gibi kamış halinde de kullanılabilen bir malzemedir. Bu nedenle pamuk, yün gibi diğer malzemelere göre farklı bir alternatiftir. Öyle ki bambu kumaştan üretilen avizeler de diğer avize türleri kadar şık ve işlevseldir. Üstelik renk geçişli modellerin farklı renk seçenekleri de bulunuyor. Bir diğer önemli tercih sebebi ise hem balkonlarınıza, hem bahçelerinize, hem de iç mekanlarınıza hareket katacak modern bir tarza sahip olmalarıdır. İş yeri dekorasyonunun yanı sıra ev dekorasyonu için de kumaş bambu avize çeşitlerini tercih edebilirsiniz.

Konik veya Dairesel Şekilli Bambu Avize

En trend bambu avize çeşitleri arasında konik veya dairesel şekilli avizeler yer alıyor. Asimetrik ve geometrik şekillerdeki dekorasyon eşyaları son yıllarda oldukça popüler hale geldi. Bu aynı zamanda aydınlatma ürünleri için de geçerlidir. Dekorasyonda doğal unsurları ve geometrik formları tercih ediyorsanız konik ya da dairesel formlu bambu avizeleri mutlaka denemelisiniz. Bambuya farklı şekillerde şekil verilerek elde edilen pek çok avize modeli bulunmaktadır.

Bambu Hasır Avize

Son yılların en trend bambu avize çeşitlerinden bir diğeri de bambu hasır avizelerdir. Hasır aslında ev dekorasyonuna en uygun malzemelerden biridir. Balkon ve bahçe mobilyalarında da sıklıkla kullanılmaktadır. Tamamen el işçiliği ile üretilen bambu hasır avizeler ile mekanınıza daha doğal ve sıcak bir hava katmanız mümkün. Yaşam alanınızda casual bir tarz yakalamak için bu ürünleri denemenizi öneririz.

Bambu Balkon Avizeleri

Bambu avizeler aslında her mekanda kullanıma uygundur. Ancak bambu balkon avizeleri farklı bir estetiğe sahiptir. Balkonunuzda ya da bahçenizde bambu ürünleri tercih ediyorsanız bu avizeleri tamamlayıcı unsur olarak kullanabilirsiniz. Nitekim dekorasyon bir bütün oluşturduğunda ve tüm unsurlar uyum içinde olduğunda daha dengeli ve hoş bir görünüm sağlanır. Hem bahçeniz hem de balkon mobilyalarınız ile uyumlu olan bambu balkon avizelerinden dilediğinizi tercih edebilirsiniz.

Bambu Avize Çeşitlerinde MyLamp Ayrıcalığı

En trend bambu avize modellerinden kısaca bahsettiğimiz bu yazımızı küçük bir hatırlatmayla tamamlamak istiyoruz. 1965 yılında kurulan MyLamp, aydınlatma ve ev dekorasyonu alanında sektörün önde gelen markalarından biridir. Tamamen doğal malzemelerden ve yüzde 100 el işçiliğiyle üretilen mobilya ve aydınlatma ürünleriyle mekanların estetik kalitesini artırıyor. Online satış sitesi mylamp.com.tr üzerinden hizmet veren bambu avizeler ve daha birçok dekorasyon ürünü uygun fiyatlarla sizleri bekliyor.

Bu İçeriğe Tepkiniz Nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

EXENONLINE E-ticaret danışmanlığı olarak 360 derece dijital pazarlama çözümlerimiz ve SEO çalışmalarımızla işletmenizin başarı eksenini oluşturuyoruz.