En Trend Bambu Avize Modelleri

Üretimde ekolojik malzemelerin kullanımı gün geçtikçe artmakta. Özellikle doğal materyallerden üretilen dekoratif ürünler her geçen gün daha fazla ilgi görüyor. Peki son yılların en trend bambu avize modellerini merak ediyor musunuz?

Eylül 26, 2023 - 09:51
Eylül 26, 2023 - 09:55
 0  15
En Trend Bambu Avize Modelleri
Web Haberleri

Üretimde ekolojik malzemelerin kullanımı gün geçtikçe artmakta. Özellikle doğal materyallerden üretilen dekoratif ürünler her geçen gün daha fazla ilgi görüyor. Rattan, muz kabuğu, deniz sazı, bambu aydınlatma ürünlerini birçok mekanda daha sık görüyoruz. Peki son yılların en trend bambu avize modellerini merak ediyor musunuz? Bu yazımızda hem ev dekorasyonu hem de mekan aydınlatmalarında son zamanların en çok tercih edilen bambu avizelerinden kısaca bahsedeceğiz.

Doğal Bambu Avize

Doğal malzemelerden yapılan bambu avizeler son yılların en ilgi çeken avize modellerinden biri. Her mekana uyum sağlayabilen bir avize çeşidi olması bu ürünlerin gördüğü ilgiyi artırıyor. Bambu avizeleri doğal renkte tercih edebileceğiniz gibi farklı renklerde de tercih edebilirsiniz. Bu avizeler son yıllarda daha çok mutfak dekorasyonunda tercih edilse de aslında tüm yaşam alanları için uygun özelliktedir. 

Bambu Avize Seti

En trend bambu avizelerden bir diğeri set şeklinde olanlarıdır. Nitekim bambu avizeler tekli olabileceği gibi birden fazla avizeden oluşan set şeklinde de olabilir. Ortamda ihtiyaç duyduğunuz ışık miktarına göre ister 2’li, isterseniz 3’lü bambu avize setlerini tercih edebilirsiniz. Böylelikle hem mekandaki ışık miktarı hem de estetik değer artar. Yaşam ve çalışma alanlarınız bu sayede daha canlı hale gelir. 

Kumaş Bambu Avize

Bambu kamış formunda kullanılabildiği gibi ipliği de üretilebilen bir malzemedir. Bu nedenle pamuk ve yün gibi diğer materyaller için farklı bir alternatiftir. Öyle ki bambu kumaştan avizeler diğer avize çeşitleri kadar şık ve işlevsel bir ürün çeşididir. Üstelik renk geçişli modellerinde farklı renk seçenekleri de vardır. Hem balkon ve bahçelerinize hem iç mekanlarınıza hareket katacak modern bir tarza sahip olmaları da önemli bir diğer tercih nedenidir. Kumaş bambu avize çeşitlerini ev dekorasyonunda olduğu kadar iş yeri dekorasyonu için de tercih edebilirsiniz.

Konik veya Dairesel Şekilli Bambu Avize

En trend bambu avize çeşitleri arasında konik veya dairesel şekilli avizeler de yer almakta. Asimetrik ve geometrik şekillerdeki dekorasyon öğeleri son yıllarda oldukça revaçta. Aydınlatma ürünleri için de bu durum geçerli. Dekorasyonda doğal öğeleri ve geometrik formları tercih ediyorsanız konik veya dairesel şekilli bambu avizeleri mutlaka denemelisiniz. Bambunun farklı biçimlerde şekillendirilmesiyle elde edilen birçok avize modeli mevcut.

Bambu Hasır Avize

Son yılların en trend bambu avize çeşitlerinden bir diğeri de bambu hasır avizelerdir. Hasır aslında ev dekorasyonu için en uygun malzemelerden biridir. Ayrıca balkon ve bahçe mobilyalarında da sıkça kullanılır. Tamamen el işçiliğine dayanan bambu hasır avizelerle mekana daha doğal ve sıcak bir hava katmanız mümkün. Yaşam alanınızda salaş bir tarz elde etmek için de bu ürünleri denemenizi tavsiye ederiz. 

Bambu Balkon Avizeleri

Bambu avizeler aslında her mekanda kullanıma uygundur. Ancak yine de bambu balkon avizelerinin daha farklı bir estetiği vardır. Balkonunuzda veya bahçenizde bambu eşyaları tercih ediyorsanız tamamlayıcı bir öğe olarak bu avizeleri kullanabilirsiniz. Nitekim dekorasyonun bir bütün oluşturması ve tüm öğelerin uyumlu olması daha dengeli ve hoş bir görüntü sağlar. Hem bahçe hem de balkon mobilyalarınıza uyumlu bambu balkon avizeleri arasından dilediğinizi seçebilirsiniz.

Bambu Avize Çeşitlerinde MyLamp Ayrıcalığı

En trend bambu avize modellerinden kısaca bahsettiğimiz bu yazımızı küçük bir hatırlatmayla tamamlamak istiyoruz. Kuruluşu 1965 yılına uzanan MyLamp, aydınlatma ve ev dekorasyonu alanında sektörün öncü markalarından biri konumunda. Tamamen doğal malzemelerden ve yüzde 100 el işçiliğiyle ürettiği mobilya ve aydınlatma ürünleriyle mekanların estetik kalitesini artırmakta. Online satış sitesi mylamp.com.tr üzerinden hizmet veren sitede bambu avizeler ve daha pek çok dekorasyon ürünü uygun fiyat avantajıyla sizleri bekliyor.

Bu İçeriğe Tepkiniz Nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

EXENONLINE EXENONLINE, e-ticaret ve e-ihracat deneyiminin oluşturduğu butik bir e-ticaret ajansıdır.
SEO Doping