En Trend Doğum Günü Süslemeleri

Doğum günleri hepimizin özenle kutladığı kişisel ve özel günlerdir. Son yılların en trend doğum günü dekorasyonlarını hemen keşfetmeye başlayın.

Ekim 16, 2023 - 10:50
Şubat 12, 2024 - 14:19
 0  16
En Trend Doğum Günü Süslemeleri

Doğum günleri hepimizin özenle kutladığı kişisel ve özel günlerdir. Doğum günü pastasından parti süslemelerine kadar her şeyin iyi düşünülüp özenle hazırlanmasını istiyoruz. Peki sizce son yılların en trend doğum günü süslemeleri neler? Bu yazımızda kısaca bunlardan bahsedeceğiz.

Doğum Günü Partisi

En trend doğum günü dekorasyonları arasında öncelikle poster ve bannerlardan bahsetmek istiyoruz. Doğum günü partilerinde kutlama mekanını süslemek için kullandığımız malzemelerden biri de poster ve afişlerdir. Günün mesajını iletmek için bu süsleri duvardan duvara veya kapı aralıklarına asabilirsiniz. En çok tercih edilenler ise Doğum Günün Kutlu Olsun ve Yeni Yılınız Kutlu Olsun diyenlerdir. Seçtiğiniz parti temasını öne çıkaran yazılı süslemeler de bulunmaktadır. Örneğin safari hayvan temalı bir parti düzenlemiş olabilirsiniz. Daha sonra doğum günü süslemelerinize seçtiğiniz temaya uygun Born to Be Wild yazısının yer aldığı banner ekleyebilirsiniz.

Balon Çeşitleri

Balonlar doğum günü dekorasyonlarında en çok kullanılan malzemelerden biridir. Her zaman olduğu gibi balonlar son yılların en trend doğum günü süsleri arasında yer alıyor. İster çocuk ister yetişkin olun, bir doğum günü partisi balonlar olmadan tamamlanmış sayılmaz. Kullanabileceğiniz farklı balon çeşitleri ile farklı süslemeler yapabilirsiniz. Bu bağlamda örneğin metalik ve krom balonlar ile güçlü bir görünüm yaratabilirken, pastel renkli balonlar ile daha yumuşak bir atmosfer yaratabilirsiniz. Parti konseptinize uyumlu folyo balonlarla da temayı güçlendirebilirsiniz. Kişiye özel parti dekorasyonu için üzerinde harf ve rakam bulunan folyo balonlar yeterli olacaktır.

Kolye Süsleri

Kutlamalarınız için kullanışlı en trend doğum günü dekorasyonlarından bir diğeri de askı süsleridir. Sarkıt süsleri tavana asabileceğiniz rafya veya ipin ucuna asılan resimli ve yazılı kağıt veya karton figürlerden oluşur. Belirli bir temaya sahip veya kalp, yıldız gibi çeşitli şekillerdeki süsleri tercih edebilirsiniz. Çoklu kağıt süslerin yanı sıra tek ve üç boyutlu sarkıt süsler de mevcuttur. Sıralı ve dikey askı süslerini tavan yerine duvara asarak da kullanabilirsiniz.

Pinata

Doğum günü partilerinin en keyifli eğlencelerinden biri de pinatalardır. Pinatalar, hayvan figürlü veya çeşitli şekillerdeki kapların şekerler ve küçük hediyelerle doldurulmasıyla oluşturulur. Bu fonksiyonu sayesinde bir etkinlik seçeneği olmasının yanı sıra dekoratif açıdan da göz alıcıdır. En trend doğum günü süsleri arasında yer alan pinata çeşitleri son yıllarda büyük ilgi görüyor. Doğum günü süslemelerinizde temanıza uygun pinata çeşitlerine yer vererek keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Pasta Süslemeleri

Doğum günlerinin en tatlı kısmı şüphesiz doğum günü pastalarıdır. Her yeri süsleyip pastaları boş bırakırsanız şık bir görünüm yaratmayacaktır. Pasta süslemeleri son yılların en trend doğum günü dekorasyonları arasında yer alıyor. Özellikle temalı partilerde büyük talep gören farklı pasta süslemeleri çeşitleri bulunmaktadır. Kürdan veya plastik figürlerle kağıt formundaki oyuncak süsler, pastalarınızı daha şık ve eğlenceli hale getiren malzemelerdir. Piyasada küçük posterler, hatta taş ve aynalı pasta süsleri bile bulmak mümkün.

Mum Çeşitleri

Doğum günlerinin en önemli anı olan mum üfleme törenini sona bıraktık. Bu anın başrolünde yer alan pek çok pasta mumu çeşidi bulunmaktadır. Bu mum çeşitlerini şu şekilde sıralayabiliriz. Renkli pasta mumları, metalik pasta mumları, numaralı pasta mumları, simli pasta mumları, figürlü pasta mumları. Bunların her biri son yılların en trend doğum günü dekorasyonları arasında yer alıyor. Pastanız için ister tek bir mum türü seçin, ister farklı pasta mumlarını bir arada kullanın.

KidsPartim ile Doğum Günü Dekorasyonu

Harika bir doğum gününe ev sahipliği yapmak için ihtiyacınız olan doğum günü dekorasyonlarından yukarıda kısaca bahsetmiştik. Seçeceğiniz temaya uygun ürünlerle göz alıcı bir doğum günü dekorasyonu oluşturabilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz tüm doğum günü setlerini ve parti malzemelerini kidspartim.com'da bulabilirsiniz. Dilerseniz KidsPartim'e Bursa Nilüfer'deki satış mağazasından da ulaşabilirsiniz. Osmangazi ve çevre ilçelerden kolaylıkla ulaşabileceğiniz KidsPartim, hem perakende hem de online satışta parti malzemeleri için doğru adres!

Bu İçeriğe Tepkiniz Nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

EXENONLINE E-ticaret danışmanlığı olarak 360 derece dijital pazarlama çözümlerimiz ve SEO çalışmalarımızla işletmenizin başarı eksenini oluşturuyoruz.