Rattan Yılbaşı Dekorları Nelerdir?

Yılbaşına kısa bir süre kalmışken hazırlıklar tüm hızıyla devam ediyor. Dekorasyon tercihiniz bohem, rustik, country gibi stillerden yanaysa rattan yılbaşı dekorlarıyla şık bir yeni yıl partisi düzenleyebilirsiniz. Peki rattan yılbaşı dekorları nedir diye merak ediyor musunuz? 

Aralık 4, 2023 - 10:16
Şubat 12, 2024 - 13:08
 0  7
Rattan Yılbaşı Dekorları Nelerdir?

Yılbaşına kısa bir süre kalmışken hazırlıklar tüm hızıyla devam ediyor. Dekorasyon tercihiniz bohem, rustik, country gibi stillerden yanaysa rattan yılbaşı dekorlarıyla şık bir yeni yıl partisi düzenleyebilirsiniz. Mekana sıcak ve doğal bir hava katan bu ürünler, parti dekorunuzla fark yaratmanızı sağlayabilir. Peki rattan yılbaşı dekorları nedir diye merak ediyor musunuz? 

Rattan Yılbaşı Ağacı 

Yeni yıl kutlamalarının olmazsa olmaz dekorlarından biri şüphesiz ki yılbaşı ağacıdır. Piyasada farklı materyallerden üretilen birçok yılbaşı ağacı dekoru mevcut. Ahşap, plastik ve benzeri materyallerden birçok yeni yıl ağacı bulabilirsiniz. Ancak rattan yılbaşı ağacının güzelliğini bu ürünlerde bulamazsınız. Organik rattanın doğallığını ve sıcaklığını yansıtan bu ürünler yeni yıla daha samimi bir ortamda girmenizi sağlayabilir. 

Rattan Yıldızlar 

Yılbaşı dekorları arasında en önemli parçalardan biri de yeni yıl temalı yıldızlardır. Genellikle yılbaşı ağacının üzerinde kullanılan bu ürünleri dilerseniz kutlama dekorunuz içinde ayrı ayrı da kullanabilirsiniz. Hatta duvara asabileceğiniz ürün çeşitlerini de tercih edebilirsiniz. Böylelikle parti dekorunuz çok daha etkileyici hale gelir. Bu bağlamda dilerseniz doğal rattan rengini tercih edebilirsiniz. Veya yeni yıl renkleri olan kırmızı, beyaz ve yeşili de tercih edebilirsiniz. 

Rattan Masa Lambası 

Rattan yılbaşı dekorları arasında en çok talep gören ürünlerden biri de masa lambalarıdır. Özellikle çam ağacı motifli lambalara talep yeni yıl kutlamaları öncesinde giderek artmakta. Yılbaşı ağacınızla birlikte satın alabileceğiniz bu ürünlerle kutlama alanının enerjisini artırmanız mümkün. Üstelik bu ürünleri yılın diğer zamanlarında da kullanabilirsiniz. Böylelikle yeni yıl coşkusunu yılın diğer zaman dilimlerine de yaymış olursunuz. 

Rattan Çan 

Yılbaşı için dekorasyon seçenekleri arasında rattan çan da en uygun ürün seçeneklerinden biri. Bu ürünleri yılbaşı çelenkleri, masa süsleri ve benzeri objelerle daha şık bir şekilde kullanabilirsiniz. Üstelik doğal rattan rengini tercih edebileceğiniz gibi renkli ürünleri de seçmeniz mümkün. Rattan yılbaşı dekorları arasında farklı stil özelliklerine sahip birbirinden güzel çan çeşidi mevcut.

Rattan Kızak 

Yeni yıl için parti dekorları arasında kızak temalı ürünler de sıkça yer almakta. Bu bağlamda rattan kızak çeşitlerini de parti dekorasyonunuzun bir parçası haline getirebilirsiniz. Bu ürünler sırf dekorasyon amaçlı kullanılabileceği gibi servis amaçlı da kullanılabilir. Örneğin yeni yıl partisi için hazırladığınız ikramlıkları bu ürünlerle servis edebilirsiniz. Veya aldığınız hediyeleri rattan kızak çeşitlerinde de saklayabilirsiniz. 

Rattan Süslemeler

Evde veya iş yerinizde düzenleyeceğiniz kutlamalarda rattan yılbaşı dekorları arasında yer verebileceğiniz ürünlerden bir diğeri rattan süslemelerdir. Bu konuda birbirinden güzel ürün çeşitleri mevcut. Örneğin şekerlemelerden küçük şemsiyelere, takılardan süs eşyalarına kadar pek çok objeyi rattan yılbaşı dekorları içinde değerlendirmek mümkün. 

Bu ürünlerin yanı sıra yılbaşı için rattan dekorları arasında ışıklar, taçlar, çelenkler, şamdan ve askılar, saksılar gibi farklı pek çok üründen bahsetmek mümkün. Bunların her biri parti dekorasyonu fikirleri arasında birbirinden güzel seçenekler sunuyor. 

Rattan Yılbaşı Dekorları Nereden Alınır? 

Yeni yıl hazırlıkları devam ederken rattan yılbaşı dekorlarını nerede bulabileceğinizi merak ediyor olabilirsiniz. Bu ürünleri perakende ve online satış kanallarında bulmak mümkün. Ancak perakendeye oranla online kanalların iki önemli avantajı var. Bunlardan biri ürün çeşitliliğidir. Diğeri ise uygun fiyat avantajıdır. Bu sayede istediğiniz ürünler için mağaza mağaza dolaşmanıza gerek kalmaz. Online ev dekorasyon ürünleri mağazalarında istediğiniz ürünleri uygun fiyata bulmanız mümkün. 

Online ev dekorasyonu mağazaları denildiğinde akla ilk gelen adreslerden biri olan MyLamp, rattan yılbaşı dekorları konusunda birbirinden güzel seçeneklere sahip. Evinizde veya farklı ortamlarda düzenleyeceğiniz partiler için en güzel dekoratif objeler MyLamp fırsatlarıyla sizlerle. Rattan yılbaşı ağacı, yıldız, çan, kızak gibi ürünleri uygun fiyata sipariş vermek için mylamp.com.tr adresini hemen ziyaret edebilirsiniz. 

Bu İçeriğe Tepkiniz Nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

EXENONLINE E-ticaret danışmanlığı olarak 360 derece dijital pazarlama çözümlerimiz ve SEO çalışmalarımızla işletmenizin başarı eksenini oluşturuyoruz.